KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332082

nr 1233 2082

Elsie Stenström

(1919-2003), Sverige

Oljemålning, Man vid fors, Signerad. Olja på duk, 50x70 cm

Elsie Stenström, svensk bildkonstnär född 1919, död 2003.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 4 februari 2019
kl 19:30:53

Elsie Stenström

Läs mer om Elsie Stenström